Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Vera
Gevraagd op 23 april 2020 13 49
38 bekeken

Ongeveer 2 maanden geleden ben ik naar de huisarts gegaan voor mijn acne op mijn kaaklijn en kin.
Ik heb hier toen benzoylperoxide voor gekregen. Ik merkte meteen verbetering, en toen de 50 mg op was zag het er heel goed uit.
Maar nu wordt mijn huid weer erg, het is nu bijna net zo erg als dat het was. Ik gebruik nu weer opnieuw de benzoylperoxide, maar er verandert na 3 weken niks.
Mijn vraag is: weten jullie hoe dit kan?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 23 april 2020 13 54
Privé antwoord

Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Je zou in ieder geval terug moeten gaan naar de huisarts of dermatoloog voor een andere behandeling

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB