Allergische reactie vitamine pillen

Reageren
0
0

Naast mijn normale medicijnen (palexia, ocxycodon, de pil, amytriptiline ) gebruik al een hele lange tijd extra vitamine pillen (voor kinderen mijn maag en darmen zijn beschadigd en dit verdraag ik het beste). Nu moest ik nood gedwongen op een andere variant overgaan, omdat mijn normale pillen uit verkocht waren. Gisteren ervaarde ik eens hele hevige maagkrampen en een heel warm gevoel. Vanmorgen kreeg ik de zelfde klachten inclusief directe uitslag op gezicht, armen en benen. Na een uur trok alles weer weg, maar toch ben ik geschrokken. Ik heb een aantal pogingen gedaan de Dokterspost te bellen, maar daar is geen doorkomen aan.

Heb ik het bij het juiste eind dat dit een heftige reactie is op (waarschijnlijk ) vitamine pillen. Oja ik heb ook last van behoorlijke hooikoorts klachten.

Alvast bedankt.

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Blueeyedcakegirl
Gevraagd op 12 april 2020 13 17
532 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Het zou kunnen. Dus beter even niet nemen

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 12 april 2020 16 32
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Bedankt ik kreeg een zelfde soort reactie van vitamine bruistabletten, echt raar

Gemarkeer als spam
Geschreven door Anoniem
Beantwoord door 3 februari 2023 10 38
0
Ik kreeg na inname multi vitamine bruistablet heel warm en rood gezicht, dit trok met een / twee uur terug. Ik ben niet bekend met allergie/ slik geen medicijnen
(Anoniem at 1 juni 2024 8 22)
0
Dan had je er dus ook een allergische reactie op. Gebruik ze niet meer.
(Anoniem at 1 juni 2024 9 07)
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]