Answer Question
Categorie:
0
0

Vorige week ben ik gestart met een antibiotica kuur voor een blaasontsteking, deze is gisteravond 1800 gestopt. Tijdens mijn kuur had ik bij iedere mictie bloedverlies. Nu slik ik de pil, deze stopte vrijdag. Normaal gesproken word ik dan altijd op de maandag (dus gister) ongesteld. Ik heb 1,5 week terug gemeenschap gehad. Maar nu is mijn menstruatie heel nauw/weinig. Nu is mijn vraag of ik mijn zorgen moet maken. Kan ik zwanger zijn?

Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 20 december 2016 19 13
8487 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Als je de pil goed hebt gebruikt niet. Antibiotica heeft geen invloed op de werking van de pil

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 21 december 2016 0 21
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Het is niet waar dat antibiotica geen invloed kan hebben op de werking van de pil

Gemarkeer als spam
Geschreven door Gast
Beantwoord door 22 juni 2019 0 19
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Tot 1 januari 2012 werd gedacht dat antibiotica de werking van de pil beïnvloeden, maar inmiddels wordt hier anders over gedacht. Alleen bij het gebruik van de bij tuberculose geïndiceerde antibiotica rifabutine en rifampicine kan de pil in meer of mindere mate onbetrouwbaar worden. Maar dit zijn doorgaans middelen die klinisch worden gebruikt (bij ziekenhuisopname)

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 22 juni 2019 16 46
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Je kan zwanger raken door antibiotica voor al als je bijwerkingen krijgt zoals diaree ben zelf zwnger geraakt door antibiotica en pil

Gemarkeer als spam
Geschreven door Semsem
Beantwoord door 9 november 2021 13 56
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB