Answer Question
Categorie:
0
0

Hallo. Ik zit nu 5 dagen aan de Anticonceptie pil en toen ik begon kreeg ik meteen erg veel last van mijn borst. Ik kreeg een steek gevoel als ik diep inademde. Ook zit mijn borst en mijn hele rug nu helemaal onder de uitslag en de bultjes. Het voelt erg geïrriteerd op de huid, maar jeukt niet. Ook heb ik nog steeds last van die steek. Komt dit door de pil, en moet ik doorgaan met de pil of stoppen?

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 5 november 2021 18 49
30 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

last van mijn borst. Ik kreeg een steek gevoel als ik diep inademde. Dit zal niet van de pil zijn. Lijkt eerder op een verrekt spiertje. De andere klachten zouden van de pil kunnen zijn. Overleg het met je huisarts

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 5 november 2021 20 28
Oke, heel erg bedankt voor het reageren!
( Anoniem at 5 november 2021 20 48)
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB