Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 21 augustus 2017 9 06
37 bekeken

Ik zit in de eerste week van een nieuwe strip. Zaterdagavond heb ik de pil ingenomen en nog geen uur later heb ik diarree gehad (geen heftige diarree, en eenmalig. Het was ook niet waterdun maar het was ook geen harde poep). Nu is de vraag: kan eenmalige diarree na het innemen van de pil effect hebben?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 21 augustus 2017 17 26
Privé antwoord

Diarree kan invloed hebben op de pil als dat binnen 4 uur na inname is. Het is beter om er rekening mee te houden, dat de pil de eerste komende 7 dagen niet beschermd.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB