0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Mica
Gevraagd op 8 juli 2021 12 06
13 bekeken

Na Gebruik van vitamine K2 krijgen mijn man en ik pijnlijke benen. 50+ beide, allebei allergiemedicatie verder gezond. Als we stoppen trekt het weer weg. Verschillende merken geprobeerd oa samen met d3, maar we gebruiken nu alleen d3 omdat het te onaangenaam is. Waarom krijgen wij pijn in de benen?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 8 juli 2021 13 30
Privé antwoord

Er zijn geen bijwerkingen bekend van vit K2. Dat wil echter niet zeggen dat ze er niet zouden kunnen zijn. Het kan in de hulpstoffen zitten of de combinatie met de allergiemedicatie, maar daar kan ik zo helaas geen uitspraak over doen.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB