0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 12 april 2019 9 29
30 bekeken

3 maanden na een ernstige hersenbloeding (met uitval) nu bloedverdunner Apixaban (Eliquis) voorgeschreven gekregen door de cardioloog i.v.m. kans op een stolseltje. Na de derde inname deed zich een hevige reactie voor: diarree, niet meer kunnen lopen en misselijk. Na braken verdwenen de verschijnselen. De cardioloog wijt dit niet aan het middel, ziet geen reden iets anders voor te schrijven en adviseert dit na een paar dagen toch weer opnieuw in te nemen. Wat te doen?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 12 april 2019 12 46
Privé antwoord

Probeer het toch opnieuw. Als de klachten dan weer optreden, toch maar weer overleggen met de arts. ( Neuroloog neem ik aan en niet de cardioloog)

Gemarkeer als spam
Geschreven door Anoniem
Beantwoord door 12 april 2019 15 02
Privé antwoord

Het is toch wel de cardioloog. De hersenbloeding is door een neuroloog behandeld, maar via de monitoring zag men een afwijking, waarvoor verwezen is naar de cardioloog.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 12 april 2019 17 13
Privé antwoord

OK. Dan opnieuw met de cardioloog bespreken

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB