0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door anoniem
Gevraagd op 25 maart 2019 16 12
27 bekeken

beste,

ben een gezonde jongen van 21 jaar

heb op de leeftijd van 15 tot 18 ritalin geslikt voor mijn ADHD na mijn middelbare school ben ik hiermee gestopt.
een maand na dat ik hiermee gestopt was werd ik erg ziek en was ik 15kg afgevallen ook voelde ik me elke dag slap en psyichiesh
kwetsbaar. depressief zou ik het niet willen noemen, deze periode heeft zoon 7 maanden geduurd voordat ik weer mezelf voelden
en weer aan begon te komen. ben toen ook serieus gaan trainen in de sportschool waardoor ik me weer beter ging voelen voor mijn gevoel ook omdat mijn testosteron weer omhoog ging. dit was toch voor mij een donker stuk als ik er op terug kijk. waar ik totaal niet lekker in me vel zat. ik heb dit toen der tijd nooit in verband gebracht met ritalin.
maar 3 maanden geleden weer begonnen met het nemen van ritalin omdat dat beter was voor mijn studie
ik heb dit ongeveer 1.5 maand gedaan dus ik heb het nu al 1,5 maand niet genomen en begin nu weer de zelfde symptomen te krijgen
wat ik heel erg vind. wat ik deze keer ook had was hyperventilatie en paniek aanvallen die ik uit het niets zonder reden had
ben hiervoor ook naar de dokter geweest.
ik ben nu maar is gaan opzoeken wat de oorzaak kon zijn en kwam er achter dat het door ritalin komt ook lijkt het zo dat mijn spiermassa super snel aan het verdwijnen is wat ik toen ook had. en weer elke dag slap zijn alsof al je kracht uit je lichaam is. zoals u denk ik al begrijpt zit ik hier erg mee en wil ik me weer zo snel mogelijk goed voelen en gewoon weer verder kunnen gaan met mijn leven.
ben benieuwd of dit een klacht is die bekend is en of meer mensen hier last van hebben gehad
mijn vraag is of u dit kunt bevestigen en hoe ik hier weer zo snel mogelijk van af kom. ook of je testosteron gehalte door ritalin laag kan komen te staan dit zeg ik omdat mijn spiermassa supersnel verdwijnt en ik me slap voel. ook voel ik me weer psychische kwetsbaar
wat ik normaliter egt niet heb.
ik hoop dat de bijwerkingen deze keer minder lang en ernstig zijn dan de vorige keer omdat ik het maar 1,5 maand heb gebruikt
ik hoop dat iemand mij wat duidelijkheid kan brengen.

vriendelijke groet

anoniem

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 25 maart 2019 21 12
Privé antwoord

Ritalin heeft geen invloed op je testosteron, maar de klachten die je hebt kunnen wel door de Ritalin worden veroorzaakt. De bijwerkingen zouden deze keer in ieder geval niet zo lang moeten aanhouden omdat je het inderdaad maar kort hebt gebruikt.

Gemarkeer als spam
Geschreven door anoniem
Beantwoord door 26 maart 2019 0 07
Privé antwoord

bedankt voor u reactie en daar ga ik ook van uit !!

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB