Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 24 januari 2018 10 21
29 bekeken

Beste

Zondagochtend heb ik onveilige seks gehad (hij is in mij klaargekomen). Maandagochtend Ellaone genomen. Nu merk ik dat de pijn in heel mijn lichaam en de vermoeidheid alleen maar erger wordt. Zo erg dat ik nu alleen maar in mijn bed wil blijven liggen.

Ik heb gelezen dat de bijwerkingen maar twee dagen duurt. Kan het daarvan komen of ben ik daar alleen gevoeliger aan door mijn burn-out?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 24 januari 2018 11 55
Privé antwoord

De bijwerkingen kunnen ook wel wat langer duren hoor. Als de klachten daardoor veroorzaakt worden. Het kan ook door de burn-out komen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB