« Terug naar overzicht vragen
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anonymous
Gevraagd op 4 januari 2019 21 10
3 bekeken

Hallo,

Ik heb gisteren een antibioticakuur gekregen van mijn tandarts. Ik heb deze gisteravond 2 maal ingenomen en vandaag 2 maal. Nu kwam ik er vanmiddag achter dat ik nu een bloeduitstorting op mijn kin heb. Op internet las ik dat dit weinig gebeurd en dat ik direct met mijn kuur moet stoppen en de dokter moet bellen. Kan dit echt zoveel kwaad of kan ik wel gewoon doorgaan/ kan het wel even wachten om de dokter te bellen? Ik heb 3.5 jaar geleden ook een antibioticakuur gehad waarop ik een allergische reactie had en ik huiduitslag kreeg. Ik weet niet of dit dezelfde kuur is.

Met vriendelijke groet,

Demi

« Terug naar overzicht vragen

Plaats een antwoord

Alias/Nickname

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB

    Darmonderzoek: bent u al aan de beurt?

    Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

    Doe de test