0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Pieter Blijenberg
Gevraagd op 5 oktober 2015 17 55
86 bekeken

Ik heb sinds 2 weken geleden last van dikke witte vloed (met klontjes erin)
Toen ben ik afgelopen week begonnen met het gebruiken van Multi gyn, maar na 2 dagen gebruiken van de gel veranderde de witte dikke vloed naar grijs & nu 4 dagen later is het bruin/ rood.
hoort dit zo te zijn tijdens de behandeling of is dit niet goed?!
ik breng de gel 2x per dag aan, inwending en uitwending.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 5 oktober 2015 17 57
Privé antwoord

Ik zou daar maar eens mee stoppen. Ga beter even naar de huisarts … Als het een schimmelinfectie is kan die beter anders worden behandeld.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB