Answer Question
Categorie:
0
0

Ik slik al jaren cholesterol verlagende tabletten, nu kreeg ik ineens erge uitslag op het hele lichaam en de dermatoloog zegt dat het van de tabletten kan komen, nu moet ik 6 weken ineens stoppen om te kijken of de uitslag overgaat. Kan ik zomaar stoppen? Dan gaat je cholesterol weer omhoog met alle gevolgen van dien.

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 10 maart 2022 15 27
20 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Hoi,

Ik denk dat je deze vraag beter bij je (huis) arts neer kunt leggen,die de medicatie heeft voorgeschreven.
Vragen over medicatie kun je altijd beter met je behandelend arts bespreken

Gemarkeer als spam
Geschreven door Suzan
Beantwoord door 10 maart 2022 15 43
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB