Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 28 januari 2017 11 30
86 bekeken

Sinds vorige week heb ik een verandering van stem en ik klink hees kreeg van dokter medicatie zou die stemverandering door cll kunnen komen aub?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 28 januari 2017 13 42
Privé antwoord

Welke medicatie heb je gekregen en hoe kom je op CLL?

Gemarkeer als spam
Geschreven door unknown
Beantwoord door 28 januari 2017 13 47
Privé antwoord
triamcinolon cetrizine noemt het bereid bij de apotheker ik dacht misschien door de cll kreeg ik stemsverandering??daarom mijn vraag
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 28 januari 2017 13 56
Privé antwoord

Heb je dan CLL? Gebruik je daar medicijnen voor? Ik neem toch aan dat de huisarts ook iets heeft gezegd over waar de klachten vandaan komen als hij er iets voor voorschrijft?

Gemarkeer als spam
Geschreven door unknown
Beantwoord door 28 januari 2017 18 33
Privé antwoord
Neen neem niks tegen cll want ik zit sinds vorig jaar in t beginstadium dus moest er niks voor nemen daarom vraag ik of dat het door die cll zou kunnen zijn
Gemarkeer als spam
Geschreven door Tandor
Beantwoord door 28 januari 2017 20 31
Privé antwoord
Dat zal met CLL niets te maken hebben. Het zal eerder een infectie van je keel zijn die ook invloed kan hebben op je stembanden. Maar de huisarts zal hier toch ook iets over gezegd hebben…

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB