Beste
Ik ben gisteren op deze site terecht gekomen en heb iets gelijkaardigs hier voorbij zien komenaar wou het voor alle zekerheid toch nog eens vragen ?
Ik neem de pil drosana30, dit is een pil met 21 pillen ? ik doe dan altijd 2 strips achtereen en een stopweek van 7 dagen. Nu heb ik deze de laatste keer 5 dagen gemaakt omdat dat beter uitkwam met mijn vakantie van deze week ?
Nu zat ik 2 dagen geleden. , Donderdagavond dus aan mijn 4e pilletje( deze nam ik om rond 23u) nu had ik vrijdagmorgen rond 8u wat waterdunne diarree en heb dit zo een 4x gehad gisteren in kleinere beetjes en rond een uur of 14u30 ben ik niet meer naar het grote toilet moeten gaan. Heb dan vrijdagavond gezoon terug mijn pil genomen tegen 23u 45, en nu net zaterdagmorgen rond 7u moest ik naar het toilet en is het helemaal niet meer waterdun maar gewoon wat zachter in brokjes en dunne worstjes precies ?
Nu mijn vraag na deze lange uitleg, kan dit een invloed hebben op mijn pil, want je leest zoveel dat ik het om een duur niet meer weet,
Danku alvast
Groetjes