0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 1 augustus 2017 10 49
61 bekeken

vrouw 60 jaar, diabetes type 2, slik metformine 2xdgs 500 mg en 1xdgs 3 keer 30 mg gliclacide en voor de nacht 1 atorvastatine. Sinds enige tijd na iedere maaltijd vol, opgeblazen gevoel en lichte misselijkheid , soms ook ‘s nachts. Wat zou dit kunnen zijn?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 1 augustus 2017 20 41
Privé antwoord

Moeilijk om daar zo antwoord op te geven. Ga in ieder geval met de klachten naar de huisarts.

Gemarkeer als spam
Geschreven door unknown
Beantwoord door 7 augustus 2017 14 57
Privé antwoord
Het kan slim zijn om, naast medicatie ook wat te doen aan de oorzaken van je diabetes en andere klachten, namelijk insulineresistentie en tekorten in je lichaam. De juiste voeding is dan belangrijk en bepaalde supplementen. Zou kunnen schelen in de noodzaak tot medicatie met de bijbehorende bijwerkingen. Ik weet niet of je klachten samenhangen met je lichamelijke ontregelingen of van de medicatie. Statines kunnen in elk geval zorgen voor tekorten in je lichaam, zoals Q10.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB