Answer Question
Categorie:
0
0

ik ben een vrouw van 24 , met ontzettend veel haaruitval.. ik heb een anderhalf jaar de mirena spiraal gehad ,en na drie maanden begon het in bosjes ineens erg uit te vallen erge acne en huiduitslag …ik heb hem nu laten verwijderen een maand geleden ,ik heb geen acne meer ..maar heb nog steeds haar uitval alleen wat minder . maar nog steeds ziet me haar er futloos uit paar slierten aan de onderkant ,erge jeuk op de hoofdhuid en hoofdhuid erg vet na 1 dag wat, ben al weer over naar microgynon 30 .slik multivitaminen elke dag voor haar ,huid ,en nagels wat kan ik doen om het te stoppen

Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 31 juli 2016 14 42
108 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Je kunt er zelf weinig aan doen. Het zal vanzelf moeten herstellen.

Gemarkeer als spam
Geschreven door Tandor
Beantwoord door 31 juli 2016 15 20
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB