0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door miriam
Gevraagd op 18 januari 2018 7 19
22 bekeken

kan ik zo maar stoppen met de medicatie tegen hartklachten. Dit naar aanleiding dat ik teveel bijwerkingen hebt.
slik tambocor en bloedverdunners. leeftijd 70 jaar, operatie gehad nwe. heup. Hierdoor omdat ik teveel viel, kreeg ik te maken met een cardioloog die mij verschillende medicijnen gaf, maar ik kreeg teveel bijwerkingen. Zodoende deze laatste en hierbij kon de cardioloog mij niet helpen. En moet ik nu stoppen met de medicatie.
U begrijp natuurlijk dat dit mij angstig maakt.
graag uw antwoord wat is wijsheid in deze casus.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 18 januari 2018 10 58
Privé antwoord

Ik raad aan om dat in overleg met de behandelend arts te doen.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB