0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Joris
Gevraagd op 19 februari 2019 21 35
21 bekeken

#1
Ben sinds jaren een hoge bloeddruk patient en gebruik betablokkers zoals barnadipine en emconcor mitis.Nu had ik aan mijn arts uitgelegd dat ik vaak hartkloppingen krijg vooral s nachts en s morgens dat zelfs mijn handen trillen.Nu had mijn arts voorgesteld om even barnadipin weg te doen en emconcor 2x per dag te nemen. Heb nog barnadipin niet weggedaan en deze morgen bij opstaan weer hartkloppingen die tot 120 per minuut gaan!Is dit normaal,moet ik me zorgen maken?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 20 februari 2019 1 29
Privé antwoord

Ik zou toch, om te beginnen eerst even het advies van de huisarts opvolgen, en dan kijken hoe het gaat

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB