0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door danger
Gevraagd op 21 januari 2018 17 35
44 bekeken

Hallo ik ben een meisje van 19 jaar en heb ongeveer een maand geleden mijn bloed uitslagen gekregen en mijn ijzer bleek zo laag te zijn dat ik geen bloed meer kan aanmaken dus heb 1 maand geleden ijzerpillen gekregen een kuur van 3 maanden en ben nu een maand bezig en het wordt alleen maar erger mijn nagels laten los ik heb hartkloppingen lage bloeddruk
En constand hoofdpijn en ik val vaak flauw. Weet iemand wat ik hiermee moet?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 21 januari 2018 17 45
Privé antwoord

Ga terug naar de dokter. Het kan zijn dat de pillen onvoeldoende zijn…

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB