0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door iko
Gevraagd op 23 juni 2020 16 45
13 bekeken

Wat moet ik doen als ik en hyper denkt te hebben.
Ben 81 jaar, ik spuit 28 punt van Abasaglar.????

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 23 juni 2020 17 13
Privé antwoord

Vermoed je dat jij of een naaste te maken heeft met een hyper? Controleer dan allereerst met een speciale meter de hoeveelheid glucose in het bloed. Blijf vooral veel drinken om uitdroging te voorkomen. Bovendien kan het lichaam zo het teveel aan suiker beter kwijt. Let er wel op dat je niet iets zoets drinkt. Water voldoet prima. Blijf bewegen, de spieren kunnen dan betere bloedsuiker verbranden. Wellicht moet er ook insuline bijgespoten worden, zodat het lichaam weer betere de suiker kan omzetten in energie. Neem bij klachten altijd maatregelen en raadpleeg je arts, hij of zij kan meer vertellen over een effectieve behandeling. Doe dat absoluut in het geval van overgeven, flauwvallen, diepe ademhaling of een adem die naar aceton ruikt.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB