Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 5 augustus 2017 13 13
79 bekeken

Hoi, ik ben Woensdag 26 Juli ongesteld geworden. Toen ben ik opnieuw begonnen met de pil. Mijn ongesteldheid is Woensdag 2 Augustus gestopt. Ik heb gewoon normaal elke dag de pil geslikt en altijd met condoom seks gehad. Vandaag 5 Augustus (4 dagen na me menstruatie) had ik weer bloedverlies bij mijn urine, het was wel heel donker en bruin, het was ook niet veel. Maar ik maak me wel een beetje zorgen. Enig idee wat er zou kunnen zijn? Ik heb ook al een paar weken af en toe hevige pijnen en steken in mijn onderbuik.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 5 augustus 2017 13 16
Privé antwoord

Hoezo opnieuw begonnen met de pil? Heb je ze daarvoor langere tijd niet gehad?

Ja, ik was een jaar ongeveer gestopt met de pil. Ik kreeg last van die ik toen slikte. In die tijd heb ik het altijd veilig gedaan. Nu heb ik een andere en ben ik op de eerste dag van me menstruatie weer mee begonnen.
(Manoniem at 5 augustus 2017 13 19)
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 5 augustus 2017 14 03
Privé antwoord

Oke. Dan is het niet zo raar. De eerste weken/maanden kun je dit soort klachten wel hebben als je met de pil start. Als je er na de stopweek nog steeds last van hebt, ga dan naar de huisarts. Misschien heb je een andere pil nodig.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB