0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 3 augustus 2017 18 04
35 bekeken

Ik heb 7 maanden onterecht 48 eenheden Lantus gespoten na een verhoogde suikerspiegel van de Prednison,ben erg ziek geweest van de Lantus Insuline wat heeft dat verder voor invloed op mijn lichaam.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 3 augustus 2017 18 33
Privé antwoord

Gebruikte je de prednison nog nadat je insuline bent gaan spuiten? Ben je bij een internist geweest voor de hoge bloedsuikerspiegels en wist die van het prednison gebruik?
In feite is er dus sprake van een overdosering waardoor je waardoor je waarschijnkijk langdurig hypo’s hebt gehad. Dat zou neurologische problemen tot gevolg kunnen hebben. Als je nog klachten hebt, zou ik er toch eens over denken om een letselschade advocaat in te schakelen…

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB