0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Pieter Blijenberg
Gevraagd op 1 februari 2016 12 21
949 bekeken

Ik ben een man van 65 jaar oud.
Al geruime tijd heb ik last van jeuk aan de rug, armen, benen en heupen.
Voorts heb ik ook regelmatig jicht aan voeten en enkels.
Ik gebruik medicijnen, namelijk:
Omeprazol 40 mg, Pramipexol 0.088 mg en Atorvastatine 40 mg.
Wat kan evt de oorzaak zijn van de jeuk?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 1 februari 2016 18 09
Privé antwoord

Het zou door de medicijnen kunnen komen. De Omeprazol en de Atorvastatine staan bekend om deze bijwerkingen

Het antwoord is mij duidelijk, echter ik gebruik al jaren genoemde medicijnen en de jeuk is van de laatste maanden.
(Frans A at 7 februari 2016 15 57)
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 7 februari 2016 18 06
Privé antwoord

Dan zou je de klachten eerder verwachten, maar onmogelijk is het niet.’Ga met de klachten naar de huisarts. Misschien kan bloedonderzoek wat duidelijkheid geven

Gemarkeer als spam
Geschreven door JK,
Beantwoord door 27 januari 2021 15 06
Privé antwoord

Ik heb precies hetzelfde probleem, jeuk aan voorkant onderbenen t/m voeten, armen van pols tot elle boog, heupen en rug. met een jichtaanval komt dat er nog bij in tenen, voet of knie, net waar dat komt. ik gebruik Acetylzuur 80; Bisoprolol 10;Colecalciferol 5600IE; Doxazosine 4mg; Irbesartan/Hudrochloor- Thyazide 150/12,5mg; Lercanidipide 10mg; Pantoprazol 40mg: Pravastatinatrium 40mg; Vesicare of Solifen 10mg; vitamine B Complex 100mg; Vitamine C1000 en bij jichtaanval Colchicine 0,5mg. Ik verbeeld me dat misschien de Pantoprazol de jeuk veroorzaakt maar daar heb ik nog geen zekerheid over. ik ben ook nog zoekende.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB