0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Pieter Blijenberg
Gevraagd op 4 januari 2016 12 49
270 bekeken

Bij mij (36 jaar, man) is forse leververvetting geconstateerd.
Op 30 jarige leeftijd heb ik een hartinfarct gehad zonder aanwijsbare oorzaak (ik sportte, leefde redelijk gezond.
Ik slik sindsdien de volgende medicijnen: simvastatine 40 mg, Bisoprolol 2,5 mg, lisinopril 5 mg en acetylsilicylzuur 80 mg)
Ik heb sterk het vermoeden dat dit het gevolg is van een bijwerking van één van deze medicijnen (ik leef gezond, sport en drink weinig alcohol). De vraag is nu welk medicijn hier mogelijk aan kan bijdragen?

Gemarkeer als spam
Geschreven door Tandor
Beantwoord door 4 januari 2016 20 22
Privé antwoord
Het vervelende is dat zowel de Simvastatine, alsook de Bisoprolol en de Lisinopril de leverwaarden kunnen verhogen. De Simvastatine staat wel aan kop van de drie.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB