« Terug naar overzicht vragen
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anonymous
Gevraagd op 9 januari 2019 20 09
8 bekeken

Goedenavond.
Ik heb net prednison symbicort 400/12 en salbutamol ingenomen maar voel me opeens heel moe en slaperig. Daarnaast is me hartslag ook wat hoog. Kan dit kwaad?. Ik heb al 42 jaar astma maar zins een jaar weer wat zwaarder. Kunt u mij misschien hier antwoord op geven?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 10 januari 2019 21 47
Privé antwoord

Dat kan een bijwerking van de middelen zijn. Dat zou ook snel weer moeten afzakken. Heb je ze meteen achter elkaar genomen?

Darmonderzoek: ben ik al aan de beurt?

Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

Doe de test
« Terug naar overzicht vragen

Plaats een antwoord

Alias/Nickname

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB

    Darmonderzoek: bent u al aan de beurt?

    Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

    Doe de test