« Terug naar overzicht vragen
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anonymous
Gevraagd op 10 september 2018 12 46
8 bekeken

Mijn schoonvader heeft drie weken geleden een hartaanval gehad. Hij heeft altijd een hoge bloeddruk gehad en daarvoor slikte hij medicijnen om het onder controle te houden. Mijn schoonvader slikte de volgende medicijnen Valsartan hydrochlorothiazide 80/12,5 mg, clopidogrel 75 mg en Atorvastatin 40 mg. Hij heeft hij heeft al drie weken last van duizeligheid, energieloos en gewichtverlies. Kan dit komen door de combinatie medicijnen? Hij is 4 kilo verloren aan gewicht zonder zijn dieet aan te passen. Hij weegt nu 74 kg en is 1.74 m lang. Hij 51 jaar. Wat raad u ons aan om te doen?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 11 september 2018 10 00
Privé antwoord

Je vader moet dit met de cardioloog bespreken

Darmonderzoek: ben ik al aan de beurt?

Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

Doe de test
« Terug naar overzicht vragen

Plaats een antwoord

Alias/Nickname

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB

    Darmonderzoek: bent u al aan de beurt?

    Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

    Doe de test