Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door MissM
Gevraagd op 19 oktober 2017 12 28
36 bekeken

Hallo,

Twee weken geleden heb ik (heel dom) onveilige seks gehad. Hierna heb ik voor de zekerheid een morning after pil genomen. Dat leek allemaal goed. Ik ben afgelopen week ongesteld geweest en na mijn menstruatie gelijk begonnen met de gewone pil. Hier was ik eigenlijk mee gestopt omdat ik er niet heel goed op reageer. Na twee dagen de pil gebruiken merkte ik de negatieve bijwerkingen voor mij alweer dus ben ik ermee gestopt. Dat is nu 2 dagen geleden. Ik heb dus na mijn menstruatie 2 dagen de pil gehad en 2 dagen niet. Nou kom ik net uit bed en na 10 min staan liep het bloed letterlijk langs mijn benen, snel naar de wc gegaan en zag dat het ook gepaard ging met een blubberig vliesje of stolsel. Nou is mijn vraag, kan dit komen door het twee dagen de pil slikken en daarna stoppen, is het misschien (zoals een vriendin me zei) dat ik toch zwanger ben geraakt en dat dat nu mis is gegaan of is dit heel wat anders en kan ik beter even naar de huisarts gaan?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 19 oktober 2017 12 42
Privé antwoord

Dat komt toch door het gedoe met de pil…Het zal een stukje baarmoederslijmvlies zijn dat loslaat omdat je nu een doorbraakbloeding hebt.

Gemarkeer als spam
Geschreven door MissM
Beantwoord door 19 oktober 2017 12 49
Privé antwoord
Kan dat al na 2 dagen dan?
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 19 oktober 2017 12 58
Privé antwoord

Ja dat kan. Je hormoonstelsel was sowieso al overhoop gehaald met de MAP

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB