Answer Question
Categorie:
0
0

Iedere maand, tijdens de stopweek, krijg ik heel erge hoofdpijn waarbij mijn zicht aan 1 kant slechter wordt. Ik ben dan ook heel misselijk. Is dat migraine te noemen? Zou het zin hebben om een andere pil te proberen, of wat kan ik anders doen? Is er een bepaalde pijnstiller (beter dan paracetamol) misschien die goed helpt? Ik ben 19 jaar oud en 2,5 jaar aan de pil. Destijds begonnen omdat ik zeer heftige menstruaties had (pijnlijk, veel bloedverlies en flauwvallen). Ik durf dan ook niet te stoppen. Ik slik de Ethinylestradiol / Levonorgestrel 30.

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 29 april 2022 16 25
16 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Dat lijkt dan idd op migraine. Aleve of naproxen zijn dan de betere pijnstillers
Een andere pil zou ook een mogelijkheid kunnen zijn, maar dat kun je dan het beste met de huisarts bespreken

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 29 april 2022 17 27
Bedankt voor je antwoord!
( anoniem at 29 april 2022 17 32)
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB