0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 20 februari 2021 21 57
24 bekeken

Mijn dochter van 15 jaar heeft uit het niets extreme tics.fluiten spiertrekkingen nek, alles wat ze ziet letterlijk benoemen. Waar kan dit in eens door komen? De heeft ADD en slikte tot gister methylfenidaat

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 21 februari 2021 0 05
Privé antwoord

Ik zou het zo niet kunnen zeggen. In ieder geval wel de huisarts inschakelen

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 21 februari 2021 0 13
Privé antwoord

Sinds wanneer gebruikt ze methylfenidaat en sinds wanneer heeft ze de tics? Heeft ze andere drugs gebruikt? Of misschoen teveel methylfenidaat genomen?

Gemarkeer als spam
Geschreven door Alice
Beantwoord door 21 februari 2021 9 51
Privé antwoord

Ze slikt nu 3 jaar methylfenidaat eerst de kort werkende en toen de lang werkende.
Ik moest 4 weken stoppen met de medicatie maar merk nu na drie dagen dat de tics verergeren.
Ze gebruikt verder geen drugs en dergelijke.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 21 februari 2021 15 30
Privé antwoord

Het kunnen ontrekkingsverschijnselen zijn. Morgen maar even contact opnemen met de huisarts

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB