0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Gb1991
Gevraagd op 28 april 2019 11 34
13 bekeken

Ik heb 2 weken geleden een ingreep gehad bij de tandarts, er zijn 3 tanden getrokken en implantaten geplaatst. Daarvoor heb ik een antibioticakuur gekregen van 7 dagen en netjes ingenomen zonder bijwerkingen. Tijdens en 4 dagen na de ingreep ook ibuprofen 600mg(zakjes).
Nadat de kuur klaar was begon ik vooral smorgens en tijdens het eten misselijk te worden. Weinig eetlust en vaak braken.
Daar heb ik nu al ruim een week last van.
Kan het komen door de antibioticakuur of is er toch iets anders aan de hand?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 28 april 2019 17 37
Privé antwoord

Als dat van de antibiotica zou zijn, had je er eerder last van moeten hebben. Als de klachten aanhouden, ga dan naar de huisarts

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB