Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 29 januari 2017 9 20
64 bekeken

Sinds bijna 6 maanden gebruik ik groeihormonen met redelijk goede resultaat (anti-veroudering dosis 2iu), alleen heb ik, de zelden voorkomende bijeffect, namelijk toename van moedervlekken. Nu heb ik uitgebreid onderzoek gedaan en op momenten dat ik bepaalde voeding nuttig de toename van moedervlekken toeneemt. Ik lees dat melanine gevormd wordt door de aminozuur l-tyrosine wat veel in voeding als walnoten, volkoren en onbewerkte rijst voorkomt (precies wanneer ik een toename van moedervlekken ervaar). Hier een voorbeeld van het proces : http://dvg4ol0hclm7o.cloudfront.net/content/royprsb/276/1670/3089/F1.medium.gif
Ik kom er alleen niet helemaal uit hoe deze proces van toename van moedervlekken te verminderen met de informatie die hierboven staat, (behalve natuurlijk het stoppen van hgh en vermindering van voeding met veel l-tyrosine) Wellicht dat ik over het hood zie en mis ik hier iets.
Alvast bedankt.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 29 januari 2017 15 36
Privé antwoord

Ik denk dat je dit beter met je behandelend arts kunt bespreken. Het zou kunnen dat de dosis HGH lager moet.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB