Answer Question
0
0

Ik moet sinds kort bloedverdunners slikken omdat ik die ziekte van Raynaud heb, ik doe dit nu een week maar elke keer nadat ik een bloedverdunner slik heb ik voor een klein uur last van de onderkant van mijn hart, komt dit door de bloedverdunners of niet? En moet ik er iets tegen doen of niet?

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 28 december 2021 1 06
61 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Hoi,

Met dergelijke vragen kun je beter even contact opnemen met de arts die de medicatie heeft voorgeschreven.
Die kan kijken of je andere medicatie zou kunnen gebruiken of bijvoorbeeld een andere dosis.

Gemarkeer als spam
Geschreven door Suzan
Beantwoord door 28 december 2021 8 59
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Ik denk dat het je maag is die daarop dan reageert. In ieder geval contact opnemen met de behandelend arts

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 28 december 2021 15 33
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB