Answer Question
0
0

Ik heb sinds een jaar het medicijn Quetiapine. Sinds ik het inneem word ik in de nacht wakker en eet alles wat los en vast zit. Ik ben hierdoor van 80kg naar 101kg gegaan en blijf daar schommelen. Ik ben 1.70m. Het lijkt wel op een trance waardoor ik voel dat ik geen controle heb als ik snachts aan het eten ben. Als ik niet eet blijf ik wakker tot ik het wel doe.

Heeft iemand enige tips?

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 15 januari 2020 17 44
28 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Bespreek dit met de voorschrijvend arts. Wellicht beter om op een ander middel over te stappen. Je hebt nu ernstige obesitas. Ik denk ook niet dat het alleen maar van het middel is maar ook van de onderliggende aandoening

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 15 januari 2020 20 54
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB