Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Mz93
Gevraagd op 29 maart 2018 13 37
34 bekeken

Eens in de twee weken krijg ik IM een chemo-injectie in beide billen geïnjecteerd. Nu heeft de verpleegkundige perongeluk subcutaan geinjecteerd. Zij heeft aangegeven dat de medicatie nu langzamer zal worden opgenomen. Moet ik mij zorgen gaan maken??

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 29 maart 2018 13 44
Privé antwoord

Dat was dan toch wel een grove fout! Ik zou dat toch maar met de behandelend arts bespreken. Die kan je ook meer vertellen over de werking e.d.

Gemarkeer als spam
Geschreven door Mz93
Beantwoord door 29 maart 2018 14 32
Privé antwoord
Ik moet wel vertellen dat ik een magere patiënt ben en daarvoor gekozen is om de injectie in een graden van 60 te geven. Omdat de kans dan kleiner is om mijn bot te raken. Na de injectie was er een kleine zwelling waardoor de verpleegkundige dacht dat het misschien per ongeluk subcutaan geïnjecteerd zou zijn. Deze zwelling verdween al binnen enkele uren en ik heb verder geen last bij mijn bil.
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 29 maart 2018 14 39
Privé antwoord

Dus het is niet helemaal zeker dat het subcutaan was…. ik zou het toch even me de behandelend arts bespreken

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB