0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Arie BOS
Gevraagd op 24 maart 2020 21 48
13 bekeken

Ben altijd gezond geweest, man van 68 jaar in juni, sinds plusminus 2 a 3 jaar geleden COPD met naderhand-
aanvallen van ASMA dus een comby,,,nu een vaste inhaler comby 87 beclometasondipro-pionaat
5 formoteolfumaraat-dihydraad
9 glycopyrronium
na deze comby is het eigenlijk begonnen,,zowelvingers of tenen gaan spannen soort kramp veel pijn op dat moment
Er komt weleens kramp voor in de kuit ( dat vind ik ook niet prettig, maar dat hebben we allemaal wel eens )

OPM 35 jaar niet meer gerookt,COPD zichtbaar op foto, schildklier medicijn = levothyroxinenatrium teva 125
bloeddruk medycijn = perindopril 4
deze laatste medicijnen lang in gebruik zonder klachten
========================================================
WAT IK OOK VREEMD VIND IS DAT DE BLOEDDRUK VRIJ LAAG IS SOMS 99 / 76 107 / 80
DIT IS VOORHEEN HOGER GEWEEST,

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 24 maart 2020 22 15
Privé antwoord

Het kan een gevolg van de COPD middelen zijn. Overleg het het met de longarts

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB