« Terug naar overzicht vragen
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anonymous
Gevraagd op 16 juli 2018 16 53
13 bekeken

Vandaag kreeg ik op werk last van mijn rug. Ibuprofen ingenomen van 400 mg , collega zei dat ik best 2 kan nemen . Dus even later nog 1 genomen. wordt opeens wazig voor de ogen en wordt erger en gehoor wordt minder. Ben trouwens ook ongesteld geworden

Wat kan dit zijn?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 17 juli 2018 9 26
Privé antwoord

Moeilijk te zeggen, maar ik denk niet dat het van de ibuprofen is. Je nam wel wat veel, maar dat zou dan alleen maagklachten veroorzaken. Als de klachten aanhouden, ga dan naar de huisarts

Darmonderzoek: ben ik al aan de beurt?

Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

Doe de test
« Terug naar overzicht vragen

Plaats een antwoord

Alias/Nickname

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB

    Darmonderzoek: bent u al aan de beurt?

    Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

    Doe de test