Answer Question
0
0

Ik ben een vrouw van 25 jaar. Ik slik Microgynon, maar ben sinds twee maanden gestopt (ik kwam er toen te laat achter dat ik niets meer in huis had en besloot m’n lichaam even een pauze te geven van de pil). Nu heb ik al een aantal weken regelmatig last van mijn linkerborst (als je erop drukt doet ‘ie meer pijn dan de rechter, soms ook een branderig gevoel). Daarnaast heb ik een aantal keren per week een flinke steek in mijn vagina, welke uitstraalt naar mijn onderbuik. Ook heb ik nu sinds bijna een week dagelijks buikpijn, een soort branderig gevoel van onder mijn ribben tot aan de vagina.

Kunnen deze klachten te maken hebben met het (tijdelijk) stoppen van de pil? Ik heb dit namelijk vaker gedaan en toen had ik deze klachten niet.

B.v.d.

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Pieter Blijenberg
Gevraagd op 10 november 2015 11 16
381 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Voor een gedeelte kunnen ze inderdaad met het stoppen van de pil te maken hebben….
Ik zou toch even naar de huisarts gaan met de klachten

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 10 november 2015 12 05
Bedankt! Ga ik zeker doen.
( Vlinder90 at 10 november 2015 12 10)
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB