Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 16 januari 2017 20 08
29 bekeken

Heb sinds een week gebruik ik ibuprofen 600 Mg. Voor een ontstoken kies. Daarnaast heb ik ook anti biotica gekregen hiervoor. Nu heb ik sinds een dag of 3 een hele zere buik. Het begon helemaal bovenin maar zit nu onderin en lijkt een beetje op een contante kramp. En heb ook last van diarree. Ook heb ik daarvoor pantoprazol gekregen. Helpt niks. Kunt u helpen?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 17 januari 2017 0 53
Privé antwoord

Moeilijk om te zeggen of het door de brufen of het antibioticum wordt veroorzaakt. Beiden kunnen de klachten veroorzaken…wie heeft de medicijnen voorgeschreven?

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB