Answer Question
Categorie:
0
0

Ik slik al ruim een jaar de Nora 30 anticonceptiepil en over het algemeen ben ik heel tevreden. Echter heb ik altijd rond de 5 a 7 dage voor mijn stopweek last van PMS. Dit is hoofdzakelijk in de vorm van acne en pijnlijke borsten. Ik vroeg mij af hoe dit kwam. In een normale cyclus neemt het oestrogeen namelijk af rond de eisprong en neemt het progesteron toe. Hoe zit dit als je de pil slikt? Zijn de pillen gelijk gedoseerd of niet? Graag had ik hier een antwoord op.
Het is bovendien zo dat in mijn stopweek de symptomen onmiddellijk verdwijnen. Ik hou bovendien een voedingsdagboek bij en ik kan geen veranderingen vaststellen in mijn dieet, dus die factor kan ik alvast uitsluiten.

Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 5 juli 2016 13 43
81 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

De pillen zijn allemaal gelijk gedoseerd. Het kan echter zijn, dat de pil te licht is en dat er daardoor premenstruele klachten ontstaan. Dat de pil te licht is heeft overigens geen invloed op de contraceptieve werking..

Gemarkeer als spam
Geschreven door Tandor
Beantwoord door 5 juli 2016 13 50
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB