Answer Question
Categorie:
0
0

Beste lezer, 3 jaar geleden ben ik begonnen aan de pil. Sinds 1,5 jaar heb ik een vriend en soms vergeet ik de pil. Hierom heb ik met de dokter besloten om een spiraaltje te nemen (december, 2017). Na veel klachten en toenemen van de grootte van cystes is de spiraal er door de gynaecoloog uit gehaald en heeft de dokter mij het advies gegeven om aan de prikpil te gaan. De prikpil heb ik nu een keer gehad (13 april 2018). ik ben sinds 21 april in Amerika en het weer is hier natuurlijk anders dan in nederland. Sinds 2 weken heb ik ontzettend last van puistjes/acne op mijn rug en ook meer op mijn gezicht. Heeft dit te maken met verwijderen mirena/beginnen prikpil? Of is het weer logischer?

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 1 juni 2018 7 53
119 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Moeilijk te zeggen. Ander weer/voeding kan een oorzaak zijn, maar ook de prikpil.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 1 juni 2018 8 34
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Zorgt de prikpil voor het creëren van acne/rode vlekjes/rode bultjes op de rug?

Gemarkeer als spam
Geschreven door Lily
Beantwoord door 2 juni 2018 7 55
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Moeilijk te zeggen. Het zou kunnen

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 2 juni 2018 9 29
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB