0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Pieter Blijenberg
Gevraagd op 30 april 2015 21 46
52 bekeken

Ik heb sinds een week last van heel veel puistjes in het gelaat. Hoe kan dit komen?
Ik ben 33 en gebruik qua medicatie betreft alleen cetrizine 10mg 1xd 1 tabl.

Gemarkeer als spam
Geschreven door Tandor
Beantwoord door 30 april 2015 23 04
Privé antwoord

Moeilijk te zeggen. Een allergische reactie misschien. Hoe lang gebruik je de cetrizine al?

Gemarkeer als spam
Geschreven door unknown
Beantwoord door 3 mei 2015 22 45
Privé antwoord
Ik gebruik cetrizine al zo lang dat ik het niet meer weet. Overigens met goed resultaat want als ik eens een tabletje vergeet dan kom ik daar in de loop van de dag achter omdat ik dan klachten krijg die normaal worden onderdrukt
Gemarkeer als spam
Geschreven door Tandor
Beantwoord door 3 mei 2015 23 19
Privé antwoord

Als de huiduitslag blijft, ga dan toch even naar je huisarts.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB