0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 29 juni 2017 7 19
21 bekeken

Ik heb neurosarcoïdose. Heb medicijnenen als cellecoxib met maag beschermer en methotrexaat en een meer in vier weken reflectra.
Ik heb ook slijmbeurs in heup had daarop trammadol druppels ve kregen maar daarna reeg ik huiduitslag aan been. Dus daar mee gestopt. Heb vette zalf gekregen daarvoor.slaap snachts slecht gloei helemaal dan . Heb36,8 velt vanbinnen nwt of ik shake.wat kan daarvan oor zaak zijn.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 29 juni 2017 11 37
Privé antwoord

Die vraag kan ik helaas zo ook niet beantwoorden. Het zou een bijwerking kunnen zijn van een medicijn. Bespreek het met de behandelend arts.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB