0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Ali
Gevraagd op 21 februari 2020 19 35
38 bekeken

Ik ben begonnen met ritalin, zit in de 3de week. Vorige week was buiten en werd ineens draaierig, kreeg het heel warm en kon wel ademen maar leek alsof kon geen zuurstof krijgen. Met tijdelijk stoppen met ritalin leek alsof ik beter werd met de genoemde symptomen maar voelde heel moe.na2 dagen ben ik weer begonnen met ritalin, vergat een dosis op tijd te nemen en voelde dat draaierig en warm hebben hart klopping en benauwd gevoel weer aankomen.deze situatie is dus 2 keer gebeurd maar normaal met dit medicijn voel ik wel wat bijwerkingen. Zoals moeheid en zo.
Moet ik verder gaan met medicijn en gaan de bijwerkingen weg met de tijd of moet ik opzoek naar andere medicijn ivm ADHD???

Bijvoorbaat dank.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 21 februari 2020 19 37
Privé antwoord

Bespreek het met de behandelend arts. Misschien moet de dosering worden aangepast

Gemarkeer als spam
Geschreven door Ali
Beantwoord door 21 februari 2020 21 01
Privé antwoord

Zullen de NMDA receptoren wennen aan medicijnen die de werking ervan blokeren dus met andere woorden zal na het stoppen van bij,v. Memantine meer glutamaat release plaats vinden dit is mijn vraag. Want ben van bupropion overgestapt naar Ritalin en de doktor voor het weekend zei dat dit heeel weinig voorkomt. Vraag me af of de remmende werking van bupropion op NMDA receptoren en dan de overgang naar Ritalin kan voor de erge bijwerkingen gezorgd hebben.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 21 februari 2020 21 03
Privé antwoord

Dat is een vraag die ik niet kan beantwoorden

Gemarkeer als spam
Geschreven door Ali
Beantwoord door 21 februari 2020 21 10
Privé antwoord

Ok dank u vriendelijk voor het reageren.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB