« Terug naar overzicht vragen
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anonymous
Gevraagd op 26 september 2018 19 23
10 bekeken

Hallo, ik slik al een geruime tijd rosuvastatine. De laatste tijd heb ik vaak last van onverklaarbare stijve/pijnlijke spieren. Kan dit komen door de gebruik van rosuvastatine? Kan ik een tijdje proberen om ze niet te slikken?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 27 september 2018 2 10
Privé antwoord

dat kan inderdaad van de medicijnen zijn. Overleg het met de voorschrijvend arts

Darmonderzoek: ben ik al aan de beurt?

Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

Doe de test
« Terug naar overzicht vragen

Plaats een antwoord

Alias/Nickname

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB

    Darmonderzoek: bent u al aan de beurt?

    Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

    Doe de test