Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 4 augustus 2017 13 25
59 bekeken

ik ben schildklier al jaren patient mijn schildklier is behandeld met radioactief jodium sindsdien gebruik ik medicijnen.
Na diverse bijwerkingen ben ik half mei overgestapt op tirosint. Eind juni was mijn tsh waarde 8,11 en t4 13.
Nu heb ik een enorme kale plek op mijn hoofd die alsmaar groter word. Kan dit te maken hebben met het medicijn?
Ik kan nergens bijwerkingen vinden.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 4 augustus 2017 13 36
Privé antwoord

Haaruitval is een veel gemelde bijwerking bij het LAREB van het het medicijn. Maar is wel van tijdelijke aard. Ga er wel mee naar de behandelend arts

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB