0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 10 mei 2019 11 29
15 bekeken

Ik ben 16 jaar en sinds een half jaar aan de pil (Ethinylestradiol levornogestrel). Het is me opgevallen dat ik me vooral in de derde week van de strip erg down voel en heel agressief reageer op allerlei dingen (dat vind ik op dat moment volkomen logisch, maar mijn omgeving dus totaal niet..). Ik ben dan echt mezelf niet, lijkt het wel… Komt dit door de pil, toch een soort PMS misschien? Komt dit vaker voor in de derde pilweek?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 10 mei 2019 12 11
Privé antwoord

Dat komt inderdaad wel vaker voor. Wellicht goed om dit met je huisarts te bespreken. Een andere pil zou een oplossing kunnen zijn

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB