Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Cutiese
Gevraagd op 29 april 2020 15 19
12 bekeken

Hallo,
Ik gebruik nu een halfjaar de pil (Microgynon) ik heb altijd last van diaree tijdens mijn stopweek en ik had gehoopt dat dat zou stoppen na enkele maanden maar ik heb er nog steeds last van. Ik weet niet wat ik moet doen, moet ik de huisarts bellen en vragen voor een andere pil? Of is het niet erg dat ik steeds diaree krijg? (Ook word ik alsnog ongesteld als ik de pil doorslik en ik snap niet waarom). Weet iemand wat het kan zijn?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 29 april 2020 17 36
Privé antwoord

Misschien goed om dan toch van pil te wisselen. Bespreek het met je huisarts

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB