0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Joris
Gevraagd op 21 juli 2018 18 33
25 bekeken

Vandaag na eten een half uur later begon mijn hart heel snel te gaan (ben 44 jaar) ik gebruik barnadipine en emconcor Mitis 5mg .Vandaag heb ik er 2 en half moeten nemen dus 12,5mg om het te doen stoppen of langzamer te laten gaan want ging tot 100.Maak me wel zorgen ja ik ben al meer dan 10 jaar bloeddruk patient maar dat harder en sneller gaan van het hart vond ik wel erg nu voel ik me wel slaperig maar zal wel door de emconcor zijn.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 22 juli 2018 8 58
Privé antwoord

Als de klachten er nog steeds zijn, neem dan even contact op net de huisartsenpost

Gemarkeer als spam
Geschreven door Joris
Beantwoord door 22 juli 2018 9 48
Privé antwoord
Dus dit os geen normale toestand van tachycardie als ik het goed begrijp?
Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 22 juli 2018 9 52
Privé antwoord

Een tachycardie is sowieso geen normale toestand….

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB