« Terug naar overzicht vragen
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anonymous
Gevraagd op 14 november 2017 16 15
51 bekeken

Ik heb sinds een aantal jaar tinnitus en gehoorverlies en gebruik al 11 jaar 75mg venlafaxine. Is het nu zo dat als je met de ad stopt de tinnitus weer kan verdwijnen? Ik ben 50 jaar en vrouw.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 14 november 2017 17 21
Privé antwoord

dat is een moeilijke vraag. Dan zou eerst duidelijk moeten zijn, of de tinnitus door de medicijnen wordt veroorzaakt

Darmonderzoek: ben ik al aan de beurt?

Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

Doe de test
« Terug naar overzicht vragen

Plaats een antwoord

Alias/Nickname

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB

    Darmonderzoek: bent u al aan de beurt?

    Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

    Doe de test