0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 17 december 2019 15 47
51 bekeken

Ik kreeg gisteren een minuut of 5 hevige tintelende en gevoelloze linkerkant,hand arm been voet,( alsof je een slapende hand of voet hebt.) Ik ben hartpatient en slik div.medicijnen ( bloeddruk verlagers bloedverdunners cholestorol pil om hartslag te vertragen pil voor de angina pectoris ( en drie jaar geleden een nieuwe hartklep en 4 bypasses) 3 augustus bij een vak mijn heup gebroken en een kophals operatie gehad ( mijn leeftijd is 79 jaar ) moet ik met die tintelende linkerkant naar een Dr.? Het was maar heel kort en is niet meer terug gekomen

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 17 december 2019 17 09
Privé antwoord

Het zal dan niet zo heel veel zin hebben als de klachten er niet meer zijn. Maar als het weer zou optreden , dan wel de dokter even bellen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB